- HAMA

DCF радио часовник, който автоматично се настройва към най-точния часовник в света
Комплект от четири части, състоящ се от базова станция и три външни сензора показвщ часа, датата, температурата и влажност
Бутон за активиране на подсветката
Сигнализация за слаба батерия на станцията и на външния сензор
Два разгъващи се крака за стабилност на базовата станция
Термометър:
Показване на вътрешната и външната температура
Може да се превключва между градуси по Целзий и градуси по Фаренхайт
Съхраняване на най-висока и най-ниска стойности
Хигрометър:
Показване на външната и вътрешната влажност
Съхранение на най-висока и най-ниска стойности
Функция време / календар / аларма:
Времето може да превключи между 12 и 24 ч. формат
Показване на дата и деня от седмицата на английски език
Аларма
DCF радио часовник, който автоматично се настройва към най-точния часовник в света
Комплект от четири части, състоящ се от базова станция и три външни сензора показвщ часа, датата, температурата и влажност
Бутон за активиране на подсветката
Сигнализация за слаба батерия на станцията и на външния сензор
Два разгъващи се крака за стабилност на базовата станция
Термометър:
Показване на вътрешната и външната температура
Може да се превключва между градуси по Целзий и градуси по Фаренхайт
Съхраняване на най-висока и най-ниска стойности
Хигрометър:
Показване на външната и вътрешната влажност
Съхранение на най-висока и най-ниска стойности
Функция време / календар / аларма:
Времето може да превключи между 12 и 24 ч. формат
Показване на дата и деня от седмицата на английски език
Аларма
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Прогноза | Да |
| Брой сензори | 3 |
| Тип батерия на главното устройство | 6 x AAA |
| Тип батерии на сензорите | 3 x AA |
| Размери | 14,7 x 2.6 x 13.3 mm |
| Цвят | Черен |
| Температурен диапазон | -40°C до +70°C |
| Радиочасовник | Да |
| Аларма | Аларма |
| Влажност | Външна;Вътрешна |
| Температура | Външна;Вътрешна |
| Функции. | Аларма;Часовник;Календар |
| Функции. | Температура |
| Функции. | Влажност |
| Тегло | 0.62кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип станция | За закрито/открито |
| Безжичен сензор | Да |
| Измерва температура | Да |
| Измерва влажност | Да |
| Захранване | Батерия |
| Измерва атмосферно налягане | Да |
| Измерва скорост на вятъра | Не |
| Измерва валежи | Не |
| Измерва UV индекс | Не |
| Wi-Fi свързаност | Не |
| Прогноза за времето | Да |
| Радиоконтролиран часовник (DCF) | Да |
| Тип дисплей | LCD |
| Тегло | 0.62кг |
Електронна метеостанция HAMA EWS-Trio 186311
Бъдете винаги подготвени за времето с метеостанция HAMA EWS-Trio 186311, която предоставя точни данни за температура и влажност на закрито и открито. Безжичният сензор и радиоконтролираният часовник гарантират актуална информация с един поглед.
Ключови Предимства
- Точни измервания — Измерва температура и влажност както вътре, така и навън чрез безжичен сензор.
- Радиоконтролиран часовник — Автоматично синхронизиране с DCF сигнал за точно време.
- Прогноза за времето — Показва прогноза въз основа на промените в атмосферното налягане.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип станция | За закрито/открито |
| Безжичен сензор | Да |
| Измерва температура | Да |
| Измерва влажност | Да |
| Захранване | Батерия |
| Измерва атмосферно налягане | Да |
| Прогноза за времето | Да |
| Радиоконтролиран часовник (DCF) | Да |
| Тип дисплей | LCD |
Какво има в кутията
- Основен модул на метеостанцията
- 1 безжичен външен сензор
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







